سام رضایی یکشنبه 24 دی 1396 01:05 ق.ظ نظرات ()
دکم
Related image
سلام
یک روش خوب و عالی برای کسب درآمد از اینترنت ، استفاده از مهارت نوشتن میباشد که امروز قرار است روش درآمد از آن را بیاموزیم .
این روش یکی از راحت ترین ها در نوع خود است ! زیرا شما فقط باید یک مطلب با ارزش مانند شعر ، داستان ، خبری مهم ، آموزش و........ به اشتراک بگذارید و سپس از هر بازدید خودتان درآمد کسب کنید به همین سادگی .
در اینترنت سایت های زیادی به منظور کسب درآمد از اشتراک پست ساخته شده است اما من یکی از بهترین این سایت ها را به شما معرفی میکنم .

سایت مجله میترا
یک سایت مشهور و با اعتبار برای شروع کسب درآمد از اینترنت همین سایت میباشد ( نمی خواهم بگویم بقیه سایت ها بی اعتبار یا بد میباشند فقط می خواهم بگویم که این سایت در نوع خودش بهتر از بقیه است ) .
کسب درآمد در این سایت بستگی به ارزش پست های شما دارد هرچه پست شما با ارزش تر باشد به طور حتم بازدید بیشتری به دست می آورد و هر چه بازدید بیشتری به دست بیاورید پول بیشتری نیز به دست می آورید ! یاد یک جمله خوب افتادم
اگر بگوید نمیتواند و یا بگوید می تواند در هر دو حالت حق با شما میباشد !!
Related image
این سایت توانایی دارد برای کسانی یک کار اصلی باشد و یا میتواند برای کسانی دیگر یک پول تو جیبی کوچک !
روش کسب درآمد شما در این سایت بدین گونه میباشد که ابتدا یک پست با تعداد کلمات بالا مینویسید سپس آن را به سایت ارسال میکنید سایت آن را تایید میکند سپس از هر بازدید شما پولی دریافت میکنید البته این تنها روش برای کسب درآمد در این سایت نیست ! شما میتوانید از دیدن پست های دیگران مقداری پول نیز دریافت کنید اما این کار به شما مقدار کمی پول میدهد پس بهتر است زیاد به فکر این کار برای کسب درآمد بالا نباشید ، البته شما میتوانید در کنار نویسندگی این کار را برای افزودن به سرعت کسب درآمد تان استفاده کنید اما استفاده از دیدن پست برای پول دار شدن راهی بیراهه است .
یک روش دیگر برای کسب درآمد از این سایت وجود دارد و آن هم روش اشتراک مطالب سایت میباشد . اگر سایت و یا کانالی دارید که نمیدانید چه مطلبی در آن قرار دهید میتوانید از این روش برای کسب درآمد استفاده کنید
خوب روش آخری که برای کسب درآمد شما وجود دارد استفاده از زیر مجموعه گیری میباشد که این کار بسیار زمان بر میباشد پس از فکر کسب درآمد از این روش اگر سایت و یا کانال پر بازدید ندارید دوری کنید !
نکته : این سایت به دلیل اینکه سایتی خانوادگی است در تایید مطالب شما کمی سخت گیر تر از دیگر سایت ها میباشد به همین دلیل اگر مطالب شما چندان مناسب خانواده نیستند پیشنهاد میکنم از این سایت استفاده نکنید ، البته باید این را هم دانست که این سایت مطالب بی ارزش و یا با محتوای غیر اخلاقی نیز تایید نمیکند .
اگر فکر میکنید که توانایی و مطالب مناسبی جهت اشتراک دارید حتما به این سایت مراجعه کنید زیرا این سایت از بازدید بسیار بالایی برخوردار میباشد ( بازدید = کسب درآمد )
شما میتوانید از طریق دکمه زیر در سایت مجله میترا ثبت نام کنید